Orzeł na kolanach! Derby dla Polonii!!!

X kolejka "B" klasy juniorów

Polonia Kopytowa 4:1 (3:0) Orzeł Faliszówka

Skład Polonii: Doniek - Gierlicki, Leś P., Huczwa (Kozubal S.) - Munia Sz., Munia Patryk, Laskoś, Munia Piotr, Łukaszewski - Czekański (Szczur), Latkiewicz

Strzelcy: Maciej Łukaszewski, Hubert Laskoś (k.), Patryk Munia (k.), Damian Szczur

Mecz rozpoczął się z ok. 30 minutowym opóźnieniem z powodu zatrzymywania sędziego przez trenera gości (nie wiemy z jakiego powodu). Od początku było dużo gry w środku pola, kilka strzałów i akcji które nie zagrażały bramce. Pierwszą bramkę zdobywa Maciej Łukaszewski, w polu karnym uderzył w okolice dalszego słupka i mamy 1:0. Dużo fauli było odgwizdywanych dla Polonii czasami przez niesportowe zachowanie lub po prostu faul. Tak tez się stało w jeden z akcji w polu karnym gości. Faul na naszym zawodniku i mamy jedenastkę. Pewnym strzałem pod poprzeczkę karnego na bramkę zamienia Hubert Laskoś - mamy 2:0. Kolejna bramka to również rzut karny dla naszej drużyny. Opłacalny drybling Laskosia kończy faulem i mamy drugi rzut karny. Tym razem strzelał Patryk Munia, który musiał powtarzać strzał ponieważ jeden z naszych zawodników z szybko wbiegł w pole karne, powtórzony karny również zamieniony na bramkę i prowadzimy 3:0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Początek drugiej połowy trochę przespaliśmy i przez zamieszanie pod naszą bramką tracimy gola i mamy 3:1. Jednak później dobrą grą w środku pola wyprowadzamy atak i Damian Szczur dostaję prostopadłe podanie od jednego z naszych zawodników i pewnie kończy akcję. Wygrywamy po tej bramce 4:1. Później goście także mieli swoje okazje z rzutów wolnych czy też z gry, jednak taki wynik utrzymał się do końca meczu i mogliśmy świętować zwycięstwo!!