Kolejne derby! Na koniec zagramy z Chorkówką!

Dopiero co cieszyliśmy się, że sezon startuje a już musimy się żegnać z rozgrywkami juniorów bowiem runda jesienna dobiega końca. W ostatniej kolejce czeka nas wyjazd do Chorkówki na kolejne gminne derby. Najlepszym zakończeniem rundy dla naszych zawodników byłoby zwycięstwo, które tym samym byłoby 5 zwycięstwem z rzędu.

Polonia do tej pory uzyskała na swoim koncie 16 punktów i zajmuję 6 miejsce ustępując Czeluśnicy i Błażkowej lepszym bilansem bramkowym. Nafta w swoich 9 rozegranych meczach w tym sezonie zdobyła 9 punktów i zajmuję 8 pozycję w tabeli. Drużyna Polonii od czterech meczy nie zwalnia tempa i pokonuje swoich rywali. Drużyna Nafty w swoim ostatnim meczu nie pojechała na mecz do Lubli (najprawdopodobniej z powodu braków w składzie). Z Chorkówką graliśmy w poprzednim sezonie. Na stadionie w Kopytowej zwyciężyliśmy 2:1, a na stadionie w Chorkówce ulegliśmy 1:0. Do Chorkówki jedziemy z myślą wyrwania gospodarzą 3 punktów i godnie zakończyć tą rundę jesienną!

Zapraszamy wszystkich kibiców Polonii na ten mecz! Stadion w Chorkówce, początek meczu godz. 13:00!