Derby coraz bliżej! Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka!

Na ten mecz kibice jak i zawodnicy czekali od początku sezonu. W przedostatniej kolejce rudny jesiennej drużyna juniorów Polonii podejmować będzie na stadionie w Kopytowej dobrze znanego rywala, którym jest Orzeł Faliszówka! Obie drużyny plasują się na miejscach w środku tabeli. Polonia z dorobkiem 13 punktów zajmuję 6 lokatę, natomiast drużyna Orła z 11 punktami na koncie zajmuję jedną pozycję niżej. Z Faliszówką graliśmy w poprzednim sezonie, w którym to wygraliśmy na swoim stadionie 2:0 by na wiosnę w Faliszówce bezbramkowo zremisować. Drużyna z Kopytowej wygrała swoje 3 ostatnie mecze, a nasi sobotni rywale w 3 ostatnich meczach remisowali i dwukrotnie odnieśli zwycięstwo. Mamy wielką nadzieję, że uda się powtórzyć wyczyn z tamtego sezonu i pokonać Orła!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA TEN MECZ NA STADION W KOPYTOWEJ, POCZĄTEK MECZU GODZ. 15:00