Startuje sezon! Rozpoczniemy od ...pauzy.

Sezon juniorów zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana już w najbliższą sobotę 22 sierpnia, a ostatnia zaplanowana jest na 24 października. Wszystkie mecze w tej kolejce zaplanowano na godzinę 16. W pierwszej kolejce niestety pauzujemy i swój pierwszy mecz rozegramy tydzień później, 29 sierpnia z Mistrzem "B" klasy juniorów z poprzedniego sezonu czyli z Wisłoką Błażkowa! III kolejka zaplanowana jest na... 1 września, w której to zmierzymy się z kolejną drużyną Wisłoki, tym razem będzie to Wisłoka Nowy Żmigród!

Do naszej drużyny dołączyło kilku nowych, wolnych zawodników, którym życzymy jak najlepszych wyników na boisku.

Natomiast z juniorami pożegnało się tylko dwóch podstawowych zawodników, którzy ukończyli wiek juniora.

I kolejka - 22 sierpnia:

Polonia Kopytowa - pauza