Przełamać się z Mrukową!

W sobotę rozegramy ważny mecz z Mrukową, która zajmuje 7 miejsce w tabeli i ma tylko matematyczne szanse żeby przesunąć się na 6 miejsce. Ostatni mecz z Zamczyskiem zakończył się dla nas szczęśliwie. Mimo przegranego meczu to my wywieźliśmy 3 punkty bowiem z powodu braku dowodu tożsamości jednego z zawodników wygraliśmy walkowerem (3:0). Jest to ważny mecz w kontekście walki o 2 miejsce ponieważ tracimy tylko 1 pkt do Falisżówki, która zmierzy się z Błażkową, zaś Lubla, która zagra z Chorkówką traci do nas 2 pkt a do drużyny z Faliszówki 3 oczka. Wygrana w tym meczu to także przełamanie naszej drużyny bowiem przegraliśmy już 3 mecze z rzędu.

ZAPRASZAMY wszystkich na ostatni już mecz juniorów na własnym boisku w tym sezonie!