Polonia rozpoczyna sezon!

Mimo, że sezon "B" klasy juniorów ruszył w poprzednią sobotę to dopiero w nadchodzącą sobotę swoje zmagania o ligowe punkty rozpoczną juniorzy Polonii z powodu pauzy w I kolejce.

W swoim pierwszym meczu w nowym sezonie Polonie czeka wyjazd na ciężki teren do Błażkowej, by zmierzyć się z miejscową Wisłoką. Doskonale pamiętamy wspaniałą formę zawodników Wisłoki z poprzedniego sezonu. Przegrali zaledwie jeden mecz, wygrywając wszystkie pozostałe. Nasi juniorzy na pewno nie mogą dobrze wspominać pojedynków z Błażkową, szczególnie drugiego meczu, w którym to ulegli Wisłoce aż 10:0. Zaś w pierwszym meczu na stadionie w Kopytowej padł wynik 2:0 dla Wisłoki. Nowy sezon jednak niesie nadzieję, że w końcu uda się utrzeć nosa zawodnikom Błażkowej już w tą sobotę.

Przypominamy zawodnikom, że każdy musi posiadać ze sobą dowód tożsamości, bez tego nie zostanie wpisany w sprawozdanie.

Na ten mecz Zapraszamy Wszystkich kibiców Polonii na stadion do Błażkowej w dniu 29.08 2015r. początek meczu o godz. 16:00. Informację dotyczące wyjazdu autobusem wkrótce na naszym fanpag`u.