Podsumowanie sezonu 2014/2015.

Sezon 2014/2015 w "B" klasie juniorów dobiegł końca. Czas na podsumowanie sezonu drużyny juniorów Polonia Kopytowa.

W 18 meczach piłkarze Polonii zdobyli 31 punktów (odnieśli 10 zwycięstw, 1 remis, 7 porażek). Zdobyli 47 bramek (co daje średnio 2,61 bramki na mecz), a stracili 44 bramki (co daje średnio 2,44 bramki na mecz).

Na jesieni wygraliśmy aż 8 meczy, przegrywając tylko 1 z Wisłoką Błażkowa. Rundę jesienną zakończyliśmy na 2 (miejscu z dorobkiem 24 punktów, tracąc tylko 3 pkt do lidera z Błażkowej. Zwiastowało to ciekawie zapowiadającą się rundę wiosenną. Jednak nic z tego. Mimo, że zaczęliśmy nie najgorzej zdobywając 7 punktów w 4 meczach to niestety na tym się skończyło. Przestaliśmy zdobywać punkty i przegraliśmy 5 meczów z rzędu (Lubla, Odrzykoń, Błażkowa, Mrukowa, Łubienko). Rundę wiosenną zakończyliśmy z dorobkiem tylko 7 pkt. Łącznie zdobyliśmy 31 punktów i zajęliśmy 4 miejsce w tabeli. Wyżej nas uplasowały się drużyny: Wisłoka Błażkowa (51 pkt), Orzeł Lubla (35 pkt), Orzeł Faliszówka (35 pkt). Wszystkie te porażki nie wynikały tylko ze słabej gry. Brak bramkarza przez prawie całą rundę wiosenną (dlatego musieli bronić zawodnicy z pola), a także powołania do seniorów.

Podsumowując możemy powiedzieć, że sezon dla naszego zespołu udany był tylko po części. Runda jesienna w wykonaniu Polonii wprost wspaniała, mało kto chyba spodziewał się takich wyników. Niestety nie można powiedzieć tego o rundzie wiosennej, która była nie udana dla naszych juniorów. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie również udany dla juniorów Polonii i włączą się oni do walki o najwyższe cele!

STATYSTYKI DRUŻYNY:

miejsce w tabeli - 4

ilość zdobytych punktów - 31 (jesień - 24, wiosna - 7)

ilość punktów u siebie - 18 (bilans 6-0-3)

ilość punktów na wyjeździe - 13 (bilans 4-1-4)

ilość zdobytych bramek - 47 (jesień - 29, wiosna - 18)

ilość straconych bramek - 44 (jesień - 8, wiosna - 36)

ilość wygranych - 10 (jesień - 8, wiosna - 2)

ilość remisów - 1 (wiosna - 1)

ilość porażek - 7 (jesień - 1, wiosna - 6)

STATYSTYKI ZAWODNIKÓW:

Czas gry: