Do Szebni po 3 punkty!

Kolejna kolejka i kolejny rywal przed Polonią. Tym razem czeka nas wyjazd do Szebni, aby zmierzyć się z miejscową Jasiołką. Obecnie drużyna z Szebni zajmuje ostatnie 11 miejsce bez punktów, natomiast juniorzy Polonii też nie mają się na razie czym chwalić bowiem zdobyli tylko 1 pkt. i nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa podobnie jak dwie inne drużyny m.in. Szebnie i Mrukowa. Na najbliższym meczu spodziewamy się braku kilku zawodników z podstawowego składu m.in z powodu powołań do seniorów i kontuzji. Mamy jednak nadzieje, że jak najmniej zawodników opuści ten mecz i nasza drużyna zwycięży na stadionie w Szebniach.

Zapraszamy na ten wszystkich Kibiców Polonii, początek meczu o godz. 16:00 na stadionie w Szebniach!!