Czas na lidera!

Już w najbliższą sobotę najciekawiej zapowiadające się spotkanie XVI kolejki "B" klasy juniorów. Pojedynek lidera z wiceliderem, czyli Wisłoka kontra Polonia! W ostatniej kolejce Wisłoka zapewniła sobie Mistrzostwo "B" klasy juniorów po znakomitej passie 15 zwycięstw, bez remisów i porażek od początku sezonu. Wyniki Błażkowej w tym sezonie naprawdę robią duże wrażenie. Imponujące jest też to, że Wisłoka w rundzie wiosennej straciła tylko 1 bramkę w 6 meczach.      Jednak walka o 2 miejsce w tabeli cały czas trwa, kilka słabych meczy Polonii w tej rundzie i przewaga nad rywalem z Faliszówki stopniała do 1 pkt. Do końca sezonu zostały jeszcze 3 mecze, dlatego ważne jest żeby nie tracić teraz punktów, ale to nie będzie takie proste, szczególnie w tą sobotę w Błażkowej, gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz!