Dwór Kombornia Gospodarze

Autor:

Utworzono:

02.09.2016

W dzisiejsze sobotnie, gorące popołudnie nasza młodsza drużyna rozegrała pierwszy mecz nowego sezonu. Na własnym stadionie drużyna KKS "Dwór" Kombornia podejmowała drużynę LKS "Nurt" Potok. Na mecz stawiło się 12 zawodników. Rozgrzewka, trener ustawia drużynę i rozpoczynamy. 2 minuta i groźna akcja zawodników z Potoka na szczęście zawodnik gości był na pozycji spalonej. 5 minuta to rzut wolny naszej drużyny - strzał w mur i dobitka obroniona przez bramkarza. 8 minuta i mamy pierwszą bramkę dla gości - po błędach naszej obrony napastnik gości z łatwością wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. 12 minuta błąd przy wyjściu do piłki naszego bramkarza i mamy 0:2. 13 minuta bardzo niecelna próba strzału Piotra Kwolka. 16 minuta - minimalnie niecelny strzał z ok 30 metrów zawodnika gości. 19 minuta i kolejny groźny strzał gości obroniony przez naszego bramkarza. 21 minuta bardzo ładny strzał Piotra Kwolka z ok 18 metrów w poprzeczkę. 29 minuta - kolejny strzał zawodnika Potoka obroniony przez naszego bramkarza. W 30 minucie Kamil Wilusz strzela z wolnego z ok 30 metrów jednak jego strzał jest bardzo niecelny. 31 minuta - niepewne wyjście naszego bramkarza do piłki i mamy 0:3. 33 minuta to indywidualna akcja Pawła Machaja jednak jego strzał broni bramkarz Potoka. W 35 minucie bardzo dobra akcja naszego zespołu - Marcin Krupa zagrywa długą piłkę na wolne pole do Kamila Wilusza a ten w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza i mamy pierwszą bramkę dla KKS-u. 40 minuta akcja Potoka - strzał z ok 10 metrów obroniony jednak dobitka skuteczna i mamy 1:4. W 41 minucie Kamil Wilusz strzela z ok 10 metrów jednak bramkarz ma dużo szczęścia przy obronie tego strzału. W 45 minucie kolejna próba Kamila z ok 11 metrów jednak tym razem bramkarz pewnie broni. Po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę. Chwila odpoczynku, kilka słów od trenera i rozpoczynamy drugą część spotkania. 46 minuta groźny strzał naszego zespołu z ok 18 metrów obroniony przez bramkarza gości. W 49 minucie Potok zdobywa piątą bramkę po strzale z ok 14 metrów. W 58 minucie zawodnik gości wpada w nasze pole karne mija bramkarza i strzałem do pustej bramki podwyższa wynik na 1:6. 60 minuta - bramkarz gości broni strzał z ok 14 metrów. 62 minuta - Bardzo niecelny strzał gości z ok 30 metrów. 63 minuta - nasz bramkarz broni strzał z ok 14 metrów. W 66 minucie drużyna KKS-u przeprowadza ładną akcję zakończoną niecelnym strzałem. 71 minuta - nasz bramkarz broni ładny strzał z ok 25 metrów "w okienko". W 74 minucie "Lisu" przechwytuje groźne dośrodkowanie. 75 minuta to ładna, indywidualna akcja Pawła Machaja, jednak jego strzał blokuje obrońca gości i piłka wylatuje na rzut rożny. 76 minuta dośrodkowanie na długi słupek, Mateusz Ekiert "dokłada" głowę i mamy drugą bramkę dla "Dworu". 78 minuta to bardzo ładna bramka Pawła Machaja z ok 20 metrów pod poprzeczkę. W 79 minucie ładny strzał z ok 14 metrów oddaje Gabriel Balawajder, bramkarz gości z problemami odbija piłkę na rzut rożny. W 85 minucie Dominik Zajączkowski strzela bramkę na 4:6. W 91 minucie bramkę na 5:6 zdobywa Gabriel Balawajder. Niestety na więcej brakło czasu i nasz zespół przegrywa spotkanie 5:6. Szkoda pierwszej połowy, brawa za ostatnie 15 minut. Już za tydzień nasi juniorzy udadzą się do Rymanowa Zdroju aby powalczyć o punkty z miejscowym Florianem. Już teraz zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców.